Menu

Filtr Kenko RealPro MC C-PL 58mm (225879) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 58 mm
Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC pozostały tworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości i poparte długoletnim doświadczeniem producenta Kenko w produkowaniu wspaniałych filtrów fotograficznych.

kolekcja RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie wymagania i oryginalne zapotrzebowania, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Filtr polaryzacyjny eliminuje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, rozszerza kontrast nieba oraz nasycenie barw.

Jego działanie jest niezwykle przydatne w trakcie fotografowania ludzi, gdyż usuwa refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy i w szkłach okularów. Podobnie działa w sytuacji fotografowania takich obiektów jak m.in.

samochody czy biżuteria. Dzięki niemu możliwe jest także uzyskanie ulepszonych efektów w trakcie fotografowania pod wodą. Po lewej: zdjęcia wytwarzane bez filtra. Po prawej: zdjęcie stworzone z zamocowanym filtrem.

Filtry które pozostają czyste poprzez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się warstwa (ASC). Powoduje ona, że krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki czemu pozostaje on czysty.

dodatkowo powłoka ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny. Choćby jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, powłoka ASC sprawi, że nie będą do niej solidnie przywierać, dzięki temu ich usunięcie będzie dużo prostsze.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, zezwalając przeznaczyć go wyłącznie na fotografowanie. Klarowny i ostry obraz Filtr RealPro został tak skonstruowany by do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła.

dzięki czemu zdjęcia i filmy rejestrowane przy pomocy filtra RealPro znamionują się niezwykłą przejrzystością i ostrością. Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, efektywnie minimalizuje zróżnicowanego typu flary i odbicia.

Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem używany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, iż na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów w trakcie fotografowania z użyciem filtra RealPro, jego rama ma satynowe wykończenia. Szkło filtra pozostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które uniemożliwia wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

ponadto ramka została wyekwipowana w wyżłobienia, które usprawniają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy prosto przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w pakiecie.

Opakowanie posiada funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki temu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC przystępne są w różnorodnych wymiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki czemu można łatwo dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.