Menu

Filtr Kenko RealPro MC C-PL 62mm (226279) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 62 mm
Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC pozostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i poparte długoletnim doświadczeniem producenta Kenko w produkowaniu nadzwyczajnych filtrów fotograficznych.

seria RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie wymogi i specyficzne zapotrzebowania, jednocześnie amatorów jak i profesjonalistów. Filtr polaryzacyjny likwiduje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, zwiększa kontrast nieba, a także nasycenie kolorów.

Jego działanie jest nad wyraz przydatne podczas fotografowania ludzi, gdyż usuwa refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy, a także w szkłach okularów. Podobnie działa w sytuacji fotografowania takich obiektów jak m.in.

samochody czy biżuteria. Dzięki niemu realne jest także uzyskanie udoskonalonych efektów w trakcie fotografowania pod wodą. Po lewej: zdjęcia wytworzone bez filtra. Po prawej: zdjęcie wytworzone z zamocowanym filtrem.

Filtry które pozostają czyste przez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się warstwa (ASC). Sprawia ona, że krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki czemu pozostaje on czysty.

w dodatku powłoka ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny. Choćby jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, warstwa ASC sprawi, iż nie będą do niej solidnie przywierać, dzięki czemu ich usunięcie będzie dużo prostsze.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, zezwalając przeznaczyć go jedynie na fotografowanie. Przezroczysty i ostry obraz Filtr RealPro został tak skonstruowany by do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła.

dzięki czemu fotografie i filmy rejestrowane za pomocą filtra RealPro znamionują się niezwykłą przejrzystością i ostrością. Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, produktywnie minimalizuje zróżnicowanego rodzaju flary i odbicia.

Specjalnie skonstruowana rama rodzaju Slim Filtr posiada cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem wykorzystywany choćby z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, iż na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów w trakcie fotografowania z wykorzystaniem filtra RealPro, jego rama posiada satynowe wykończenia. Szkło filtra pozostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które uniemożliwia wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

na dodatek ramka została wyekwipowana w wyżłobienia, które upraszczają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy prosto przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w zestawie.

Opakowanie posiada funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki czemu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC przystępne są w zróżnicowanych wymiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki czemu można łatwo dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.