Menu

Filtr Kenko RealPro MC C-PL 77mm (227779) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 77 mm
Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC pozostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz poparte długoletnim doświadczeniem marki Kenko w tworzeniu nieprzeciętnych filtrów fotograficznych.

linia RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie oczekiwania i specyficzne potrzeby, jednocześnie amatorów jak i profesjonalistów. Filtr polaryzacyjny likwiduje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, zwiększa kontrast nieba oraz nasycenie barw.

Jego działanie jest wyjątkowo przydatne w trakcie fotografowania ludzi, gdyż eliminuje refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy, a także w szkłach okularów. Podobnie działa w sytuacji fotografowania takich obiektów jak m.in.

samochody czy biżuteria. Dzięki niemu realne jest także uzyskanie lepszych efektów podczas fotografowania pod wodą. Po lewej: zdjęcia produkowane bez filtra. Po prawej: zdjęcie produkowane z zamocowanym filtrem.

Filtry które pozostają czyste poprzez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się powłoka (ASC). Sprawia ona, że krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki temu pozostaje on czysty.

ponadto warstwa ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny. Choćby jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, warstwa ASC sprawi, że nie będą do niej solidnie przywierać, dzięki czemu ich usunięcie będzie dużo prostsze.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, pozwalając przeznaczyć go jedynie na fotografowanie. Przejrzysty i ostry obraz Filtr RealPro pozostał tak skonstruowany by do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła.

dzięki czemu zdjęcia i filmy rejestrowane za pomocą filtra RealPro cechują się niezwykłą transparentnością i ostrością. Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, sprawnie minimalizuje najróżniejszego typu flary i odbicia.

Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem użytkowany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów w trakcie fotografowania z użyciem filtra RealPro, jego rama posiada satynowe wykończenia. Szkło filtra pozostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które uniemożliwia wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

w dodatku ramka pozostała zaopatrzona w wyżłobienia, które usprawniają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy prosto przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w zestawie.

Opakowanie posiada funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki czemu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC dostępne są w najróżniejszych rozmiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki czemu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.