Menu

Filtr Kenko RealPro MC UV 52mm (225278) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 52 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC zostały tworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz poparte długoletnim doświadczeniem firmy Kenko w produkowaniu rewelacyjnych filtrów fotograficznych.

linia RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie wymagania i specyficzne zapotrzebowania, jednocześnie amatorów jak i profesjonalistów. Filtr UV pochłania promienie ultrafioletowe, które sprawiają,zdjęcia wykonywane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, istotnie na znacznych wysokościach lub w sytuacji fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zastosowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i bezsprzecznie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. Ponadto filtr UV może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami i drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Po lewej: fotografie tworzone bez filtra. Po prawej: zdjęcie produkowane z zamocowanym filtrem. Filtry które pozostają czyste poprzez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się powłoka (ASC).

powoduje ona, iż krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki czemu pozostaje on czysty. Na dodatek powłoka ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny.

nawet jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, warstwa ASC sprawi, że nie będą do niej potężnie przywierać, dzięki czemu ich usunięcie będzie dużo prostsze. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, pozwalając przeznaczyć go jedynie na fotografowanie.

przejrzysty i ostry obraz Filtr RealPro został tak skonstruowany żeby do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła. Dzięki temu fotografie i filmy rejestrowane za pomocą filtra RealPro cechują się niezwykłą krystalicznością i ostrością.

Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, wydajnie minimalizuje różnorodnego typu flary i odbicia. Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem użytkowany choćby z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów w trakcie fotografowania z zastosowaniem filtra RealPro, jego rama ma satynowe wykończenia. Szkło filtra zostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które zapobiega wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

ponadto ramka została wyekwipowana w wyżłobienia, które upraszczają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy łatwo przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w zestawie.

Opakowanie ma funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki temu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC dostępne są w zróżnicowanych wymiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki temu można z łatwością dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.