Menu

Filtr Kenko RealPro MC UV 62mm (226278) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 62 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC zostały wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz poparte długoletnim doświadczeniem marki Kenko w wytwarzaniu idealnych filtrów fotograficznych.

seria RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie oczekiwania i specyficzne potrzeby, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Filtr UV pochłania promienie ultrafioletowe, które powodują,fotografie wykonywane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, stanowczo na znacznych wysokościach lub w sytuacji fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zastosowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i zdecydowanie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. W dodatku filtr UV może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami oraz drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Po lewej: fotografie wyprodukowane bez filtra. Po prawej: zdjęcie stworzone z zamocowanym filtrem. Filtry które pozostają czyste przez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się warstwa (ASC).

powoduje ona, że krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki czemu pozostaje on czysty. W dodatku powłoka ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny.

choćby jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, powłoka ASC sprawi, iż nie będą do niej solidnie przywierać, dzięki czemu ich usunięcie będzie dużo prostsze. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, zezwalając przeznaczyć go wyłącznie na fotografowanie.

przejrzysty i ostry obraz Filtr RealPro został tak skonstruowany aby do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła. Dzięki czemu zdjęcia i filmy rejestrowane za pomocą filtra RealPro znamionują się niezwykłą klarownością i ostrością.

Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, efektywnie minimalizuje różnego rodzaju flary i odbicia. Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr posiada cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem użytkowany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, iż na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów podczas fotografowania z użyciem filtra RealPro, jego rama ma satynowe wykończenia. Szkło filtra pozostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które zapobiega wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

w dodatku ramka została wyekwipowana w wyżłobienia, które usprawniają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy prosto przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w zestawie.

Opakowanie ma funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki temu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC przystępne są w rozmaitych rozmiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki temu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.