Menu

Filtr Kenko Smart C-PL Slim 43mm (234395) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 43 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny usuwa odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, zwiększa kontrast nieba, a także nasycenie odcieni. Jego działanie jest wyjątkowo przydatne podczas fotografowania ludzi, gdyż usuwa refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy oraz w szkłach okularów.

Podobnie działa w sytuacji fotografowania takich obiektów jak m.in. Samochody czy biżuteria. Dzięki niemu osiągalne jest także uzyskanie ulepszonych efektów podczas fotografowania pod wodą. C-PL Smart Slim posiada cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem wykorzystywany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, iż na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr C-PL Smart Slim nie sprawia zabarwień, a także pogorszenia jakości fotografii. Został produkowany z wysokiej jakości szkła optycznego. Filtry C-PL Smart Slim przystępne są w zróżnicowanych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można z łatwością dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.