Menu

Filtr Kenko Smart C-PL Slim 49mm (234995) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 49 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny likwiduje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, rozszerza kontrast nieba i nasycenie barw. Jego działanie jest szczególnie przydatne w trakcie fotografowania ludzi, gdyż likwiduje refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy oraz w szkłach okularów.

Podobnie działa w sytuacji fotografowania takich obiektów jak m.in. Samochody czy biżuteria. Dzięki niemu osiągalne jest także uzyskanie udoskonalonych efektów podczas fotografowania pod wodą. C-PL Smart Slim ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem używany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, iż na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr C-PL Smart Slim nie sprawia zabarwień i pogorszenia jakości fotografii. Pozostał stworzony z wysokiej jakości szkła optycznego. Filtry C-PL Smart Slim dostępne są w przeróżnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.