Menu

Filtr Kenko Smart C-PL Slim 55mm (235595) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 55 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny likwiduje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, zwiększa kontrast nieba i nasycenie kolorów. Jego działanie jest bardzo przydatne w trakcie fotografowania ludzi, gdyż likwiduje refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy, a także w szkłach okularów.

Podobnie działa w sytuacji fotografowania takich obiektów jak m.in. Samochody czy biżuteria. Dzięki niemu osiągalne jest także uzyskanie ulepszonych efektów w trakcie fotografowania pod wodą. C-PL Smart Slim ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem stosowany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr C-PL Smart Slim nie powoduje zabarwień, a także pogorszenia jakości fotografii. Pozostał wytwarzany z wysokiej jakości szkła optycznego. Filtry C-PL Smart Slim dostępne są w różnych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można łatwo dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.