Menu

Filtr KENKO Smart C-PL Slim 82mm

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 82 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny eliminuje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, powiększa kontrast nieba, a także nasycenie barw. Jego działanie jest istotnie przydatne w trakcie fotografowania ludzi, gdyż eliminuje refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy, a także w szkłach okularów.

Podobnie działa w sytuacji fotografowania takich obiektów jak m.in. Samochody czy biżuteria. Dzięki niemu realne jest także uzyskanie lepszych efektów w trakcie fotografowania pod wodą. C-PL Smart Slim ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem użytkowany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, iż na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr C-PL Smart Slim nie powoduje zabarwień i pogorszenia jakości zdjęć. Został wyprodukowany z wysokiej jakości szkła optycznego. Filtry C-PL Smart Slim dostępne są w różnych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można z łatwością dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.