Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 46mm (KEDSMPR46) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 46 mm
Opis

Filtr Protector Smart MC Slim pozostał stworzony z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na kolory i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, wydajnie minimalizuje przeróżnego rodzaju flary i odbicia.

jednocześnie cechuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki temu umożliwia uzyskanie świetnych efektów w trakcie fotografowania. Filtr chroni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Cienka obudowa filtra sprawia, że można go wydajnie używać nawet z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama umożliwia połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim ma hologram zapewniający, że filtr jest oryginalnym produktem producenta Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim przystępne są w najróżniejszych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.