Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 55mm (KEDSMPR55) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 55 mm
Opis

Filtr Protector Smart MC Slim pozostał stworzony z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na barwy i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, efektywnie minimalizuje przeróżnego rodzaju flary i odbicia.

jednocześnie charakteryzuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki temu umożliwia uzyskanie idealnych efektów podczas fotografowania. Filtr chroni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Cienka obudowa filtra powoduje, że można go produktywnie używać nawet z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama pozwala na połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim posiada hologram gwarantujący, że filtr jest oryginalnym produktem producenta Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można z łatwością dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.