Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 62mm (KEDSMPR62) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 62 mm
Opis

Filtr Protector Smart MC Slim pozostał stworzony z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na kolory i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, efektywnie minimalizuje przeróżnego typu flary i odbicia.

równocześnie cechuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki czemu pozwala na uzyskanie genialnych efektów podczas fotografowania. Filtr chroni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) zapewnia znakomitą jakość obrazu. Cienka obudowa filtra powoduje, iż można go produktywnie używać nawet z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama umożliwia połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim ma hologram gwarantujący, że filtr jest oryginalnym produktem marki Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim przystępne są w przeróżnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można łatwo dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.