Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 72 mm (KEDSMPR72) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 72 mm
Opis

Filtr Protector Smart MC Slim pozostał wytwarzany z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na kolory i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, produktywnie minimalizuje różnego rodzaju flary i odbicia.

równocześnie znamionuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki czemu umożliwia uzyskanie doskonałych efektów podczas fotografowania. Filtr chroni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Cienka pokrywa filtra powoduje, iż można go efektywnie używać choćby z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama zezwala na połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim posiada hologram zapewniający, iż filtr jest oryginalnym produktem firmy Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim dostępne są w różnorodnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można z łatwością dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.