Menu

Filtr Kenko Smart ND8 Slim 43mm (224315) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 43 mm
Opis

Filtr szary ND8 zezwala na ograniczenie ilości światła docierającego do materiału światłoczułego aparatu, dzięki czemu realne jest uzyskanie wielu niebanalnych efektów. Pozwala on na 8-krotne wydłużenie czasu naświetlania (3 poziomy przysłony), bez potrzeby przymykania przysłony.

Ta prosta metoda daje możliwość fotografowania rozmytego ruchu (np. Strumieni wody albo fal) albo uzyskania niepokaźnej głębi ostrości nawet przy niezwykle szerokiej ilości światła, np. W pełnym słońcu albo na śniegu.

na dodatek filtr taki jest nad wyraz pomocny podczas fotografowania zjawisk atmosferycznych albo księżyca w pełni. Filtr ND8 Smart Slim przyda się również w trakcie rejestrowania wideo, gdy pomimo maksymalnego domknięcia przysłony, ilość światła docierającego do matrycy będzie nadal zbyt wielka albo gdy potrzebne jest uzyskanie niepokaźnej głębi ostrości.

ND8 Smart Slim posiada cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem wykorzystywany z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr ND8 Smart Slim nie powoduje zabarwień i pogorszenia jakości zdjęć. Został wykonany z wysokiej jakości szkła optycznego. Dzięki filtrowi ND8 można uzyskać imponujące efekty na zdjęciach, takie jak np.

rozmycie wody. Filtry ND8 Smart Slim dostępne są w najróżniejszych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można z łatwością dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.