Menu

Filtr Kenko Smart ND8 Slim 55mm (225515) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 55 mm
Opis

Filtr szary ND8 pozwala na ograniczenie ilości światła docierającego do materiału światłoczułego aparatu, dzięki czemu realne jest uzyskanie wielu ciekawych efektów. Pozwala on na 8-krotne wydłużenie czasu naświetlania (3 stopnie przysłony), bez zapotrzebowania przymykania przysłony.

Ta prosta metoda daje możliwość fotografowania rozmytego ruchu (np. Strumieni wody albo fal) albo uzyskania nieznacznej głębi ostrości nawet przy nad wyraz sporej ilości światła, np. W pełnym słońcu lub na śniegu.

na dodatek filtr taki jest stanowczo pomocny w trakcie fotografowania zjawisk atmosferycznych albo księżyca w pełni. Filtr ND8 Smart Slim przyda się dodatkowo podczas rejestrowania wideo, gdy pomimo maksymalnego domknięcia przysłony, ilość światła docierającego do matrycy będzie nadal zbyt znaczna albo gdy konieczne jest uzyskanie drobnej głębi ostrości.

ND8 Smart Slim posiada cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem stosowany z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr ND8 Smart Slim nie powoduje zabarwień i pogorszenia jakości fotografii. Został wytwarzany z wysokiej jakości szkła optycznego. Dzięki filtrowi ND8 można uzyskać imponujące efekty na zdjęciach, takie jak np.

rozmycie wody. Filtry ND8 Smart Slim przystępne są w zróżnicowanych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można prosto dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.