Menu

Filtr Kenko Smart ND8 Slim 62mm (226215) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 62 mm
Opis

Filtr szary ND8 pozwala na ograniczenie ilości światła docierającego do materiału światłoczułego aparatu, dzięki czemu osiągalne jest uzyskanie wielu interesujących efektów. Pozwala on na 8-krotne wydłużenie czasu naświetlania (3 poziomy przysłony), bez zapotrzebowania przymykania przysłony.

Ta prosta metoda daje możliwość fotografowania rozmytego ruchu (np. Strumieni wody albo fal) albo uzyskania niepokaźnej głębi ostrości choćby przy niezwykle pokaźnej ilości światła, np. W pełnym słońcu albo na śniegu.

dodatkowo filtr taki jest niezwykle pomocny w trakcie fotografowania zjawisk atmosferycznych albo księżyca w pełni. Filtr ND8 Smart Slim przyda się również w trakcie rejestrowania wideo, gdy pomimo maksymalnego domknięcia przysłony, ilość światła docierającego do matrycy będzie nadal zbyt duża albo gdy konieczne jest uzyskanie niedużej głębi ostrości.

ND8 Smart Slim ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem używany z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr ND8 Smart Slim nie sprawia zabarwień i pogorszenia jakości fotografii. Pozostał wytworzony z wysokiej jakości szkła optycznego. Dzięki filtrowi ND8 można uzyskać imponujące efekty na zdjęciach, takie jak np.

rozmycie wody. Filtry ND8 Smart Slim dostępne są w różnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można z łatwością dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.