Menu

Filtr Kenko Smart ND8 Slim 67mm (226715) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 67 mm
Opis

Filtr szary ND8 pozwala na ograniczenie ilości światła docierającego do materiału światłoczułego aparatu, dzięki temu osiągalne jest uzyskanie wielu niebanalnych efektów. Pozwala on na 8-krotne wydłużenie czasu naświetlania (3 stopnie przysłony), bez zapotrzebowania przymykania przysłony.

Ta prosta metoda daje możliwość fotografowania rozmytego ruchu (np. Strumieni wody albo fal) lub uzyskania niepokaźnej głębi ostrości nawet przy niezwykle obfitej ilości światła, np. W pełnym słońcu albo na śniegu.

dodatkowo filtr taki jest bardzo pomocny w trakcie fotografowania zjawisk atmosferycznych albo księżyca w pełni. Filtr ND8 Smart Slim przyda się dodatkowo w trakcie rejestrowania video, gdy pomimo maksymalnego domknięcia przysłony, ilość światła docierającego do matrycy będzie nadal zbyt obfita albo gdy konieczne jest uzyskanie śladowej głębi ostrości.

ND8 Smart Slim ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem użytkowany z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr ND8 Smart Slim nie sprawia zabarwień, a także pogorszenia jakości fotografii. Pozostał produkowany z wysokiej jakości szkła optycznego. Dzięki filtrowi ND8 można uzyskać imponujące efekty na zdjęciach, takie jak np.

rozmycie wody. Filtry ND8 Smart Slim przystępne są w rozmaitych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można z łatwością dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.