Menu

Filtr Kenko Smart UV Slim 52mm (215298) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 52 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Uniwersalny filtr UV Smart Slim pochłania promienie ultrafioletowe, które powodują,zdjęcia wykonywane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, istotnie na znacznych wysokościach lub w sytuacji fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zastosowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i bezapelacyjnie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. W dodatku filtr UV może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami i drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Filtr skutecznie eliminuje promienie o długości fali krótszej niżeli 370nm. Podczas jego stosowania nie ma konieczności dopełniającego kompensowania ekspozycji. Filtry UV Smart Slim przystępne są w zróżnicowanych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można z łatwością dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.