Menu

Filtr Kenko Smart UV Slim 58mm (215898) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 58 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Uniwersalny filtr UV Smart Slim pochłania promienie ultrafioletowe, które sprawiają,zdjęcia wykonywane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, niezwykle na wielkich wysokościach albo w przypadku fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zastosowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i ewidentnie poprawić jakość naszych zdjęć i filmów. Dodatkowo filtr UV może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami i drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Filtr sprawnie eliminuje promienie o długości fali krótszej niż 370nm. W trakcie jego używania nie ma konieczności uzupełniającego kompensowania ekspozycji. Filtry UV Smart Slim dostępne są w różnorodnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można prosto dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.