Menu

Filtr Kenko Smart UV Slim 72mm (217298) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 72 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Uniwersalny filtr UV Smart Slim pochłania promienie ultrafioletowe, które sprawiają,fotografie wykonywane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, nad wyraz na dużych wysokościach albo w sytuacji fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zaimplementowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i zdecydowanie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. W dodatku filtr UV może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami i drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Filtr sprawnie likwiduje promienie o długości fali krótszej aniżeli 370nm. Podczas jego stosowania nie ma konieczności dodatkowego rekompensowania ekspozycji. Filtry UV Smart Slim dostępne są w różnorodnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można z łatwością dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.