Menu

Filtr Kenko Smart UV Slim 82mm (218298) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 82 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Uniwersalny filtr UV Smart Slim pochłania promienie ultrafioletowe, które powodują,zdjęcia wykonywane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, niezwykle na obfitych wysokościach lub w przypadku fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zaimplementowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i ewidentnie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. Ponadto filtr UV może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami i drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Filtr produktywnie likwiduje promienie o długości fali krótszej niż 370nm. W trakcie jego użytkowania nie ma konieczności dodatkowego niwelowania ekspozycji. Filtry UV Smart Slim dostępne są w rozmaitych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.