Menu

Filtr Manfrotto Essential circular Pol 58 mm (MFESSCPL-58) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 58 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny kołowy Essential Manfrotto 58 mm udoskonala ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.

Po pierwsze powiększa kontrast oraz ich nasycenie, na przykład rozszerza kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są niejednokrotnie obserwowane podczas fotografowania wody, szkła i wszelkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Essential Manfrotto zapewnia równomierny rozkład światła; Dlategozagwarantuje zachowanie ostrości i balansu barw na obrazach - nie sprawia zafarbów.
Podstawowy filtr Essential CPL Manfrotto jest wodoodporny, mieści 2 warstwy powłoki i zezwala na 68% przenikanie światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.

Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją.
nowoczesny cykl wielokrotnego powlekania efektywnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
dodatkowo w wyniku zastosowania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają lepszy poziom ochrony przed kurzem czy wilgocią.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.