Menu

Filtr Manfrotto Essential circular Pol 62 mm (MFESSCPL-62) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 62 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny kołowy Essential Manfrotto 62 mm ulepsza ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.

Po pierwsze zwiększa kontrast i ich nasycenie, na przykład powiększa kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są nieraz obserwowane w trakcie fotografowania wody, szkła oraz wszelkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Essential Manfrotto zapewnia równomierny rozkład światła; Dlategozapewnia zachowanie ostrości i balansu kolorów na obrazach - nie powoduje zafarbów.
Podstawowy filtr Essential CPL Manfrotto jest wodoodporny, zawiera 2 warstwy powłoki i umożliwia 68% przenikanie światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.

Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją.
innowacyjny proces wielokrotnego powlekania sprawnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, gwarantując tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
na dodatek w wyniku użycia wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają lepszy poziom ochrony przed kurzem czy wilgocią.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.