Menu

Filtr Manfrotto Essential circular Pol 72 mm (MFESSCPL-72) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 72 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny kołowy Essential Manfrotto 72mm ulepsza ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.
Po pierwsze rozszerza kontrast , a także ich nasycenie, na przykład rozszerza kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są nieraz obserwowane w trakcie fotografowania wody, szkła oraz wszystkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Essential Manfrotto zagwarantuje równomierny rozkład światła; Dlategogwarantuje zachowanie ostrości i balansu kolorów na obrazach - nie powoduje zafarbów.
Podstawowy filtr Essential CPL Manfrotto jest wodoodporny, mieści 2 warstwy powłoki i zezwala na 68% przenikanie światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.

Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją.
progresywny proces wielokrotnego powlekania sprawnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
dodatkowo w wyniku użycia wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają ulepszony poziom ochrony przed kurzem czy wilgocią.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.