Menu

Filtr Manfrotto Manfrotto Advanced circular Pol Filter 67 mm (MFADVCPL-67) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 67 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny kołowy Advanced Manfrotto 67mm poprawia ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.
Po pierwsze zwiększa kontrast oraz ich nasycenie, na przykład powiększa kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są nieraz obserwowane w trakcie fotografowania wody, szkła oraz wszelkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Advanced Manfrotto zagwarantuje równomierny rozkład światła; Dlategogwarantuje zachowanie ostrości i balansu barw na obrazach - nie powoduje zafarbów.
Filtr Advanced CPL Manfrotto jest wodoodporny, niepodatny na zarysowania i olej i ma unikalną powłokę antystatyczną.
mieści 12 warstwowe powłoki i pozwala na 68,1% przenikania światła..

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją. Zaawansowany cykl wielokrotnego powlekania produktywnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, gwarantując tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok. Ponadto w wyniku zastosowania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają udoskonalony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.