Menu

Filtr Manfrotto Manfrotto Advanced circular Pol Filter 82 mm (MFADVCPL-82) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 82 mm
Opis

Filtr polaryzacyjny kołowy Advanced Manfrotto 72mm udoskonala ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.
Po pierwsze rozszerza kontrast i ich nasycenie, na przykład zwiększa kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są często obserwowane w trakcie fotografowania wody, szkła oraz wszelkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Advanced Manfrotto zapewnia równomierny rozkład światła; Dlategogwarantuje zachowanie ostrości i balansu kolorów na obrazach - nie powoduje zafarbów.
Filtr Advanced CPL Manfrotto jest wodoodporny, odporny na zarysowania i olej i ma niepowtarzalną powłokę antystatyczną.
zawiera 12 warstwowe powłoki i umożliwia 68,1% przenikania światła..

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją. Progresywny proces wielokrotnego powlekania skutecznie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, gwarantując tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok. Dodatkowo w wyniku zastosowania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają lepszy poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.