Menu

Filtr Manfrotto Professional circular Pol 72 mm (MFPROCPL-72) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 72 mm
Opis

Manfrotto Professional CPL to filtr polaryzacyjny kołowy Manfrotto 72mm który poprawia ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.
Po pierwsze zwiększa kontrast i ich nasycenie, na przykład powiększa kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są często obserwowane w trakcie fotografowania wody, szkła oraz wszystkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Manfrotto Professional CPL gwarantuje równomierny rozkład światła; Dlategogwarantuje zachowanie ostrości i balansu kolorów na obrazach - nie sprawia zafarbów.
Filtr CPL Professional Manfrotto jest wodoodporny, niepodatny na zarysowania i olej i ma unikalną powłokę antystatyczną.
gromadzi 12 warstwowe powłoki i zezwala na aż 90% przenikania światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją. Zaawansowany cykl wielokrotnego powlekania produktywnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok. Dodatkowo w wyniku zastosowania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają ulepszony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.