Menu

Filtr Marumi DHG Circular PL 46mm (MCPL46 DHG) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 46 mm

Opis

Fotografuj w pełnym słońcu


Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL to nadzwyczajny dobór dla fanów fotografii krajobrazowej. Pozwala niemal w całości usunąć odbicia od powierzchni wody, szkła czy innych powierzchni niemetalicznych. Wzmacnia jeszcze intensywność barw i rozszerza kontrast. Filtry polaryzacyjne są niezastąpione w fotografii krajobrazowej, szczególnie wtedy gdy chcemy uwypuklić białe chmury na tle błękitnego nieba, zrobić zdjęcie przez szybę czy też uchwycić solidnie oświetloną słońcem taflę wody. W odróżnieniu od innych filtrów, filtr polaryzacyjny składa się z dwóch pierścieni, starczy lekki obrót pierścienia dostrajającego, by wygasić niepożądane refleksy.


idealna jakość optyczna


Filtry polaryzacyjne Marumi DHG wyposażono w progresywne, składające się z aż 8 warstw, powłoki przeciwodblaskowe AR Multi. Specjalna powłoka zewnętrzna chroni przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie rodzaju Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach wykonywanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra, a także wyczernione brzegi szkła genialnie zabezpieczają przed powstaniem artefaktów, choćby gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną powłoką teflonową, która pozwala na bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, nawet gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.