Menu

Filtr Marumi DHG ND16 62mm (MND(16)62 DHG) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 62 mm
Opis
Marumi DHG ND to asygnowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr szary umożliwiający wydłużenie czasu ekspozycji w celu pokazania ruchu na zdjęciach. Wykorzystanie filtra ND(16) zezwala na zmianę przysłony o 4 poziomy.

seria DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych, antyrefleksyjnych powłok jonowych, zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niechciane odblaski.

Filtr kolekcji DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju "Wide"(Slim) - dedykowany do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. W dodatku, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze linii DHG cechuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

EAN: 4957638073103
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.