Menu

Filtr Marumi DHG ND32 58mm (MND(32)58 DHG) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 58 mm
Opis
Marumi DHG ND to dedykowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr szary umożliwiający wydłużenie czasu ekspozycji w celu pokazania ruchu na zdjęciach. Zastosowanie filtra ND(32) pozwala na zmianę przysłony o 5 poziomów.

kolekcja DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych, antyrefleksyjnych powłok jonowych, zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niechciane odblaski.

Filtr serii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju "Wide"(Slim) - dedykowany do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. Ponadto, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze linii DHG znamionuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

EAN: 4957638074094
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.