Menu

Filtr Marumi DHG UV (L370) 86mm MUV86 (L370) DHG Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 86 mm
  • Rodzaj UV 
Opis
Marumi DHG UV to asygnowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr pochłaniający promieniowanie ultrafioletowe, które nadaje zdjęciom niebieskawy kolor. Promieniowanie ultrafioletowe, które nadaje zdjęciom niebieskawy barwa. Najskuteczniejszy w sytuacji robienia fotografii obiektom znajdujących się w dużej odległości od aparatu. Konieczny filtr do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie (np. W górach czy nad morzem) gdzie zdjęcia wykonane bez filtra UV są w głównej mierze lekko przymglone. Gwarantuje perfekcyjny balans odcieni. Jego wielopowłokowa budowa zagwarantuje wysoką transmisję światła ze stratą do 0,5% (99,5%).

kolekcja DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych, antyrefleksyjnych powłok jonowych, zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski.

Filtr kolekcji DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu "Wide"(Slim) - asygnowany do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. Dodatkowo, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze linii DHG znamionuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

EAN: 4957638067188
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.