Menu

Filtr Marumi EXUS Circular PL 67mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 67 mm

Opis

Filtr MARUMI polaryzacyjny kołowy C-PL (LP) 67 mm EXUS. Filtry z serii EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Świetny balans oraz wielopowłokowa konstrukcja zagwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS polaryzacyjny kołowy C-PL to nieszablonowe filtry fotograficzne. Główne ich mocne strony to: - wysoka transmisja światła, - filtr polaryzacyjny odcienie wyglądają bardziej dynamiczne - mają antystatyczną powłokę ochronną - kompletnie nowa powłoka ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud oraz kurz nie osiada na filtrze, - mają powłokę hydrostatyczną, -polikwidować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i wyjątkowo wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu typu SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - posiadają cienkie ochronne rowki, - wyekwipowane są w satynowe wykończenia, - filtry MARUMI EXUS polaryzaczjno kołowe, są nad wyraz przydatne do fotografowania w plenerze, - transmisja światła wyższa o 30% aniżeli w filtrach linii Super DHG Materiał z jakiego produkowane są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z serii Super DHG.

Grubość pierścienia: Zredukowana z 7.0mm do 6.5mm w porównaniu z linią Super DHG C-PL warstwa teflonowa na gwincie co umoliwia sprawne i prędkie montowanie i zdejmowanie z obiektywu. Zastosowanie powłoki teflonowej wokół gwintu pomoże zwiększyć wydajność smarowania powierzchni, umożliwiając płynne mocowanie / odłączanie filtra z obiektywu.

Co tak właściwie oznacza tajemnicze słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkowaniu najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które firma Marumi posiada już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najlepsze, Marumi formuje jedne z najlepszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z kolekcji EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.