Menu

Filtr Marumi EXUS Circular PL 72mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 72 mm

Opis

Filtr MARUMI polaryzacyjny kołowy C-PL (LP) 72 mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), zostały przystosowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Idealny balans oraz wielopowłokowa kompozycja zagwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS Lens Protect to unikatowe filtry fotograficzne. Główne ich mocne strony to: - całkowicie nowa warstwa ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud, a także kurz nie osiada na filtrze, - mają powłokę hydrostatyczną, -pousuwać z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i szczególnie wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu rodzaju SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - posiadają cienkie ochronne rowki, - wyekwipowane są w satynowe wykończenia, - nowe powłoki zwiększające transmisję światła, - transmisja światła wyższa o 30% niżeli w filtrach serii Super DHG Materiał z jakiego tworzone są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z serii Super DHG.

Grubość pierścienia: Zredukowana z 7.0mm do 6.5mm w porównaniu z kolekcją Super DHG C-PL powłoka teflonowa na gwincie co umoliwia wydajne i szybkie montowanie i zdejmowanie z obiektywu. Użycie powłoki teflonowej wokół gwintu pomoże powiększyć wydajność smarowania powierzchni, umożliwiając płynne mocowanie / odłączanie filtra z obiektywu.

Co tak właściwie oznacza enigmatyczne słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w tworzeniu najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które firma Marumi posiada już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najlepsze, Marumi stwarza jedne z najlepszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z serii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.