Menu

Filtr Marumi EXUS Lens Protect 58mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 58 mm
Opis

Filtr MARUMI Lens Protect (LD) 58 mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Wspaniały balans , a także wielopowłokowa kompozycja gwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS Lens Protect to unikatowe filtry fotograficzne. Główne ich mocne strony to: - w pełni nowa powłoka ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud oraz kurz nie osiada na filtrze, - mają powłokę hydrostatyczną, -polikwidować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i wyjątkowo wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu rodzaju SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - posiadają cienkie ochronne rowki, - wyekwipowane są w satynowe wykończenia, Materiał z jakiego wykonane są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z serii Super DHG.

Mimo, iż grubość soczewki wzrosła o 2mm, grubość pierścienia pozostała bez zmian. Co tak właściwie oznacza enigmatyczne słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkcji najlepszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi posiada już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najlepsze, Marumi buduje jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z kolekcji EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.