Menu

Filtr Marumi EXUS Lens Protect 67mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 67 mm
Opis

Filtr MARUMI Lens Protect (LD) 67 mm EXUS. Filtry z linii EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), zostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Wspaniały balans i wielopowłokowa kompozycja zapewnia wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS Lens Protect to wyjątkowe filtry fotograficzne. Główne ich atuty to: - kompletnie nowa warstwa ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud oraz kurz nie osiada na filtrze, - mają powłokę hydrostatyczną, -zlikwidować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i szczególnie wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu rodzaju SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - mają cienkie ochronne rowki, - wyposażone są w satynowe wykończenia, Materiał z jakiego wytworzone są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z linii Super DHG.

Mimo, że grubość soczewki wzrosła o 2mm, grubość pierścienia pozostała bez zmian. Co tak właściwie oznacza tajemnicze słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w tworzeniu najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które firma Marumi posiada już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi tworzy jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z linii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.