Menu

Filtr Marumi EXUS Lens Protect 77mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm
Opis

Filtr MARUMI Lens Protect (LD) 77 mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Genialny balans oraz wielopowłokowa konstrukcja gwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS Lens Protect to wyjątkowe filtry fotograficzne. Główne ich zalety to: - całkowicie nowa warstwa ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud i kurz nie osiada na filtrze, - mają powłokę hydrostatyczną, -usunąć z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i szczególnie wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu typu SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - posiadają cienkie ochronne rowki, - zaopatrzone są w satynowe wykończenia, Materiał z jakiego wykonane są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z linii Super DHG.

Mimo, że grubość soczewki wzrosła o 2mm, grubość pierścienia pozostała bez zmian. Co tak właściwie oznacza enigmatyczne słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkowaniu najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi tworzy jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z kolekcji EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.