Menu

Filtr Marumi Exus Lens Protect Solid 67mm (MPROTECT67SEXUS) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 67 mm
Opis

Marumi EXUS Lens Protect Solid Najwyższy poziom ochrony Twojego obiektywu Bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy Najważniejszym zadaniem filtra Marumi EXUS Lens Protect Solid jest ochrona przedniej soczewki Twojego obiektywu przed zniszczeniem.

W zależności od obiektywu koszt naprawy może wynieść nawet 3000 zł. Warto więc wyposażyć się w niepozorne akcesorium jakim jest filtr ochronny. Dodatkowo użyte powłoki hydrofobowe, oleofobowe, a także antystatyczne usprawniają odprowadzanie wody z powierzchni szkła oraz utrudniają osadzanie się na niej skażeń takich jak odciski palców czy kurz.

Oszczędność czasu Gdy dojdzie do uszkodzenia obiektywu jego naprawa może potrwać choćby dwa tygodnie. W tym czasie Twoja efektywność w pracy lub możliwość realizacji hobby są okraczone. Jeśli natomiast dojdzie do uszkodzenia filtra możesz wymienić go samodzielnie w niespełna minutę!

perfekcyjna optyka wybór odpowiedniego filtra powinien być ściśle skorelowany z jakością używanej optyki. Jeśli korzystasz z obiektywów najwyższej jakości, produkty z linii EXUS producenta Marumi są dla Ciebie.

producent zadbał, aby były one stworzone z wysokiej jakości szkła optycznego (7-krotnie mocniejszego od charakterystycznych) oraz wyposażone w wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, których transmisja światła wynosi aż 99.8%!

Oznacza to, iż filtr ogranicza ryzyko uszkodzenia mechanicznego optyki Twojego obiektywu bez zauważalnego wpływu na jego jakość obrazowania. W dodatku brzeg szkła został wyczerniony, aby zminimalizować możliwość powstawania blików.

Prezentacja działania powłoki antystatycznej Prezentacja działania powłoki hydrofobowej Możliwość wykorzystywania z obiektywami szerokokątnymi Do mocowania filtra na obiektywie służy pierścień rodzaju SLIM. Jego najważniejszą cechą jest mniejsza wysokość w porównaniu do klasycznych rozwiązań, dzięki czemu nie powoduje winietowania z obiektywami UWA (Ultra Wide Angle).

Ramka, podobnie jak szkło, pozostała doszlifowana w sposób zabezpieczający przed niekontrolowanymi odbiciami światła. Opis towaru na polskiej stronie producenta

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.