Menu

Filtr Marumi EXUS Protect(N) 49mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 49 mm
Opis

Filtr MARUMI Lens Protect (LD) 52 mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały przystosowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Nieprzeciętny balans i wielopowłokowa kompozycja zapewnia wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS Lens Protect to unikatowe filtry fotograficzne. Główne ich atuty to: - całkowicie nowa warstwa ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud i kurz nie osiada na filtrze, - mają powłokę hydrostatyczną, -polikwidować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i szczególnie wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu rodzaju SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - posiadają cienkie ochronne rowki, - zaopatrzone są w satynowe wykończenia, Materiał z jakiego stworzone są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z kolekcji Super DHG.

Mimo, iż grubość soczewki wzrosła o 2mm, grubość pierścienia pozostała bez zmian. Co tak właściwie oznacza enigmatyczne słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkowaniu najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które firma Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najlepsze, Marumi tworzy jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z kolekcji EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technologia Marumi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.