Menu

Filtr Marumi EXUS UV 52mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 52 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtr MARUMI UV L390 52 mm EXUS. Filtry z serii EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały przystosowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr znakomicie broni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem oraz jest prosty w czyszczeniu.

cechuje się niezwykle niskim współczynnikiem odbicia 0.3%, a także grubością szkła wynoszącą wyłącznie 2 mm. FIltry EXUS UV L390 to unikatowe filtry fotograficzne. Główne ich mocne strony to: - całkowicie nowa powłoka ASC (Anti-Static) - posiadają powłokę hydrostatyczną -wyeliminować z nich wodę i tłuszcz - są cienkie i nad wyraz wytrzymałe - na nowo zaprojektowany pierścień - posiadają cienkie ochronne rowki Filtr jest pokryty warstwą elektrostatyczną.

Spowoduje ona, iż kurz nie będzie tak ochoczo przyczepiał się do jego powierzchni, dzięki czemu na zdjęciach nie będziemy mieli ciemnych plam od pyłków. Poniżej widoczne jest porównanie filtra EXUS z klasycznym filtrem: Powierzchnia soczewki filtra jest specjalnie powlekana warstwą hydrostatyczną, dzięki czemu charakteryzuje się perfekcyjną wytrzymałością na wodę i olej.

Powierzchnia zapobiega powstawanie zacieków i zapewnia odporność na odciski palców. Zaś odciaski które pojawiają się na powierzchni mogą być z łatwością usunięte. Co tak właściwie oznacza tajemnicze słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkcji najlepszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi wytwarza jedne z najlepszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z kolekcji EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technologia Marumi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.