Menu

Marumi DHG Circular PL 37 mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 37 mm
Opis

Fotografuj w pełnym słońcu


Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL to doskonały dobór dla zwolenników fotografii krajobrazowej. Pozwala niemal w pełni usunąć odbicia od powierzchni wody, szkła czy innych powierzchni niemetalicznych. Wzmacnia na dodatek intensywność kolorów i powiększa kontrast. Filtry polaryzacyjne są niezastąpione w fotografii krajobrazowej, niezwykle wtedy gdy chcemy uwypuklić białe chmury na tle błękitnego nieba, zrobić zdjęcie przez szybę czy też uchwycić solidnie oświetloną słońcem taflę wody. W odróżnieniu od innych filtrów, filtr polaryzacyjny składa się z dwóch pierścieni, starczy lekki obrót pierścienia dostrajającego, żeby wygasić niepożądane refleksy.


wyśmienita jakość optyczna


Filtry polaryzacyjne Marumi DHG zaopatrzono w zaawansowane, składające się z aż 8 warstw, powłoki przeciwodblaskowe AR Multi. Specjalna powłoka zewnętrzna chroni przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie typu Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach wykonywanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra oraz wyczernione brzegi szkła nieprzeciętnie zabezpieczają przed powstaniem artefaktów, nawet gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną warstwą teflonową, która zezwala na bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, choćby gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.