Menu

Marumi DHG Lens Protect 46mm filtr ochronny

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 46 mm
  • Rodzaj ochronny 
Opis
Marumi DHG Lens Protect niweluje refleksy świetlne będące częstym problemem w fotografii cyfrowej. Filtr ma dziesięć utwardzanych powłok jonowych, zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niechciane odblaski. Dzięki bardzo cienkiej ramce rodzaju „Wide” (Slim) nie dochodzi do efektu winietowania w zdjęciach robionych obiektywem szerokokątnym. Wspaniałe zabezpieczenie obiektywu. Wyśmienity do codziennego użytku.

Filtr serii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju "Wide (albo Slim) - przeznaczony do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. W dodatku, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze kolekcji DHG cechuje się wyczernionym brzegiem, dzięki temu jest on ponadto zabezpieczony przed blikami powstałymi na swojej strukturze, na co jest wyjątkowo narażony przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

Filtr kolekcji DHG ma 10 nowego typu, jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy "Digital High Grade", kótre tłumią niepożądane odblaski aż do wartości granicznych. Dzięki temu, ultraniski wspólczynnik odbicia wynosi mniej niżeli 0,5% w przedziale zakresu długości fal od 430 nm do 680 nm (przy kącie padania: 0)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.