Menu

Marumi DHG Lens Protect 77 mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm
Opis

Zabezpiecz swój obiektyw


Filtr fotograficzny Marumi DHG Lens Protect to adekwatny dobór dla osób pragnących ochronić swój obiektyw. Bez względu na to czy fotografujesz w skrajnych warunkach, czy na weekendowej wycieczce Marumi DHG Lens Protect zabezpieczy twój obiektyw przed zadrapaniami, plamami i pozwoli skupić się na wykonaniu doskonałych zdjęć.


świetna jakość optyczna


Filtr Marumi DHG Lens Protect niweluje refleksy świetlne będące częstym problemem w fotografii cyfrowej. Zagwarantuje wyśmienity balans kolorów, a dziesięć utwardzanych powłok jonowych zagwarantuje wyśmienitą transmisję światła na poziomie 99,5% i minimalizuje niepożądane odblaski. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie rodzaju Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach realizowanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra i wyczernione brzegi szkła świetnie zabezpieczają przed powstaniem niepożądanych odbić nawet gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną powłoką teflonową, która w połączeniu z karbowanym brzegiem zezwala na bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, nawet gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.