Menu

Marumi DHG PL-C 58mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 58 mm
Opis

Fotografuj w pełnym słońcu


Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL to doskonały dobór dla fanów fotografii krajobrazowej. Pozwala niemal całkowicie zlikwidować odbicia od powierzchni wody, szkła czy innych powierzchni niemetalicznych. Wzmacnia jeszcze intensywność barw i zwiększa kontrast. Filtry polaryzacyjne są niezastąpione w fotografii krajobrazowej, szczególnie wtedy gdy chcemy uwypuklić białe chmury na tle błękitnego nieba, zrobić zdjęcie przez szybę czy również uchwycić konkretnie oświetloną słońcem taflę wody. W odróżnieniu od innych filtrów, filtr polaryzacyjny składa się z dwóch pierścieni, wystarczy lekki obrót pierścienia dostrajającego, aby wygasić niechciane refleksy.


nadzwyczajna jakość optyczna


Filtry polaryzacyjne Marumi DHG zaopatrzono w zaawansowane, składające się z aż 8 warstw, powłoki przeciwodblaskowe AR Multi. Specjalna warstwa zewnętrzna broni przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie rodzaju Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach wykonywanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra, a także wyczernione brzegi szkła perfekcyjnie zabezpieczają przed powstaniem artefaktów, nawet gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną powłoką teflonową, która pozwala na bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, nawet gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.