Menu

Marumi filtr Exus MC PL 52mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 52 mm
Opis

Filtr MARUMI polaryzacyjny kołowy C-PL (LP) 52 mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), zostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Nadzwyczajny balans i wielopowłokowa budowa zagwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS polaryzacyjny kołowy C-PL to unikatowe filtry fotograficzne. Główne ich zalety to: - wysoka transmisja światła, - filtr polaryzacyjny barwy wyglądają bardziej energiczne - posiadają antystatyczną powłokę ochronną - całkowicie nowa powłoka ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud, a także kurz nie osiada na filtrze, - posiadają powłokę hydrostatyczną, -polikwidować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i nad wyraz wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu rodzaju SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - posiadają cienkie ochronne rowki, - wyposażone są w satynowe wykończenia, - filtry MARUMI EXUS polaryzaczjno kołowe, są nad wyraz przydatne do fotografowania w plenerze, - transmisja światła wyższa o 30% niżeli w filtrach linii Super DHG Materiał z jakiego wyprodukowane są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z serii Super DHG.

Grubość pierścienia: Zredukowana z 7.0mm do 6.5mm w porównaniu z linią Super DHG C-PL warstwa teflonowa na gwincie co umoliwia efektywne i prędkie montowanie i zdejmowanie z obiektywu. Wykorzystanie powłoki teflonowej wokół gwintu pomoże powiększyć skuteczność smarowania powierzchni, umożliwiając płynne mocowanie / odłączanie filtra z obiektywu.

Co tak właściwie oznacza nieodgadnione słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w tworzeniu najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi wytwarza jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z linii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.