Menu

Marumi filtr Exus MC UV 72mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 72 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtr MARUMI UV L390 72mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), zostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr znakomicie broni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem, a także jest przystępny w czyszczeniu.

charakteryzuje się stanowczo niskim współczynnikiem odbicia 0.3% oraz grubością szkła wynoszącą jedynie 2 mm. FIltry EXUS UV L390 to nieszablonowe filtry fotograficzne. Główne ich atuty to: - całkowicie nowa warstwa ASC (Anti-Static) - mają powłokę hydrostatyczną -polikwidować z nich wodę i tłuszcz - są cienkie i bardzo wytrzymałe - na nowo zaprojektowany pierścień - posiadają cienkie ochronne rowki Filtr jest pokryty powłoką elektrostatyczną.

Spowoduje ona, że kurz nie będzie tak ochoczo przyczepiał się do jego powierzchni, dzięki temu na zdjęciach nie będziemy mieli ciemnych plam od pyłków. Poniżej widoczne jest porównanie filtra EXUS z tradycyjnym filtrem: Powierzchnia soczewki filtra jest specjalnie powlekana powłoką hydrostatyczną, dzięki temu charakteryzuje się rewelacyjną opornością na wodę i olej.

Powierzchnia uniemożliwia powstawanie zacieków i gwarantuje niepodatność na odciski palców. Zaś odciaski które pojawiają się na powierzchni mogą być prosto usunięte. Co tak właściwie oznacza tajemnicze słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w wytwarzaniu najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które marka Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najlepsze, Marumi kreuje jedne z najlepszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z serii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technologia Marumi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.