Menu

Marumi filtr Fit + Slim MC PL 52mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 52 mm
Opis

Filtr Marumi Fit + Slim Circular PL 52mm Ten wysokiej jakości filtr fotograficzny oparty pozostał na specjalnym, cienkim szkle oprawionym dwugwintowym pierścieniem typu SLIM. Znamionuje się nieprzeciętną ochroną przed refleksami świetlnymi i utratą kontrastu dając odcień o prawidłowym nasyceniu odcieni i wysokim kontraście.

Ten filtr z kołową polaryzacją światła pasuje do współpracy z systemem automatycznego ustawiania ostrości auto focus (AF). Odpowiednie ustawienie aparatu z wykorzystaniem filtra pozwala w pełni wygasić zbędne refleksy świetlne przy zachowaniu idealnej ostrości.

Marumi Fit + Slim Circular PL redukuje odbicia na wodzie, niebie, liściach, szkle i innych powierzchniach rozszerzając nasycenie ich oraz kontrast. Filtry Marumi z serii Fit + Slim są dużo cieńsze od typowych filtrów, dzięki temu możliwe jest ich wykorzystywanie wraz z pokrywkami obiektywu.

dodatkowo poręczne opakowanie filtrów z kolekcji Fit + Slim zezwala na prędki dostęp do filtra nawet gdy mamy do dyspozycji jedynie jedną rękę.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.