Menu

Marumi Filtr polaryzacyjny kołowy CPL 52 mm DHG

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 52 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny, kołowy 
Opis

Fotografuj w pełnym słońcu


Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL to świetny dobór dla zwolenników fotografii krajobrazowej. Pozwala niemal w pełni usunąć odbicia od powierzchni wody, szkła czy innych powierzchni niemetalicznych. Wzmacnia także intensywność kolorów i zwiększa kontrast. Filtry polaryzacyjne są niezastąpione w fotografii krajobrazowej, wyjątkowo wtedy gdy chcemy uwypuklić białe chmury na tle błękitnego nieba, zrobić zdjęcie poprzez szybę czy też uchwycić solidnie oświetloną słońcem taflę wody. W odróżnieniu od innych filtrów, filtr polaryzacyjny składa się z dwóch pierścieni, starczy lekki obrót pierścienia dostrajającego, żeby wygasić niechciane refleksy.


perfekcyjna jakość optyczna


Filtry polaryzacyjne Marumi DHG wyekwipowano w innowacyjne, składające się z aż 8 warstw, powłoki przeciwodblaskowe AR Multi. Specjalna warstwa zewnętrzna broni przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki wyjątkowo cienkiej obudowie typu Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach realizowanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra i wyczernione brzegi szkła nieprzeciętnie zabezpieczają przed powstaniem artefaktów, choćby gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną warstwą teflonową, która pozwala na bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, choćby gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.