Menu

Marumi Filtr polaryzacyjny kołowy CPL 72 mm DHG

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 72 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny, kołowy 
Opis

Fotografuj w pełnym słońcu


Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL to genialny wybór dla zwolenników fotografii krajobrazowej. Pozwala niemal w pełni polikwidować odbicia od powierzchni wody, szkła czy innych powierzchni niemetalicznych. Wzmacnia dodatkowo intensywność kolorów i rozszerza kontrast. Filtry polaryzacyjne są niezastąpione w fotografii krajobrazowej, stanowczo wtedy gdy chcemy uwypuklić białe chmury na tle błękitnego nieba, zrobić zdjęcie przez szybę czy też uchwycić mocno oświetloną słońcem taflę wody. W odróżnieniu od innych filtrów, filtr polaryzacyjny składa się z dwóch pierścieni, wystarczy lekki obrót pierścienia dostrajającego, aby wygasić niepożądane refleksy.


genialna jakość optyczna


Filtry polaryzacyjne Marumi DHG zaopatrzono w progresywne, składające się z aż 8 warstw, powłoki przeciwodblaskowe AR Multi. Specjalna warstwa zewnętrzna chroni przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie typu Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach wykonywanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra, a także wyczernione brzegi szkła nieprzeciętnie zabezpieczają przed powstaniem artefaktów, choćby gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną warstwą teflonową, która umożliwia bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, nawet gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.