Menu

Marumi Filtr polaryzacyjny kołowy CPL 77 mm Super DHG

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny, kołowy 
Opis
marumi filtr Super DHG Circ. Pola 77 mm
Filtr polaryzacyjny osłabiający jest genialna do aktywności na świeżym powietrzu fotografia dla większego kontrastu. Niebieskie nieba są połyskujące niebieskie himmeln i są bogatsze i rybie w kontrastu. Wyposażona w filtr polaryzacyjny osłabiający obiektów odbijających światło można lepiej wyczerpanie źródła energii: bateria i okna są krystaliczne i nie wnętrza.
W skład linii marumi DHG CPL łączy w sobie jest prawidłowo znane stosunek ceny do oferowanej jakości marki marumi z na stworzenie mistrzowskiej jakości filtr do garnków. Linia DHG jest synonimem matową czarną metal krawędzi, jedna czarna strony o wyglądzie i specjalnej powłoce odbicia, które przeszkadzają w kierunku przeciwnym do działają.
Najważniejsze atrybuty super-DHG filtr są jeszcze lepszy, ponieważ wystarczy jedna brud, olej i wodoodporna powłoka posiadają kluczowe znaczenie. Ten filtr topline może konkurować z najlepszych filtr na rynku.
dostawa:
marumi filtr Super DHG Circ. Pola 77 mm
Numer artykułu: 153677 producent: marumi Średnica: 77 mm Jakość: Super DHG typ: kołowej polaryzacji
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.