Menu

Marumi Filtr polaryzacyjny kołowy CPL 82 mm DHG

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 82 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny, kołowy 

Opis

Fotografuj w pełnym słońcu


Filtr polaryzacyjny kołowy Marumi DHG Circular PL to rewelacyjny dobór dla sympatyków fotografii krajobrazowej. Pozwala niemal całkowicie polikwidować odbicia od powierzchni wody, szkła czy innych powierzchni niemetalicznych. Wzmacnia na dodatek intensywność odcieni i powiększa kontrast. Filtry polaryzacyjne są niezastąpione w fotografii krajobrazowej, niezwykle wtedy gdy chcemy uwypuklić białe chmury na tle błękitnego nieba, zrobić zdjęcie przez szybę czy także uchwycić mocno oświetloną słońcem taflę wody. W odróżnieniu od innych filtrów, filtr polaryzacyjny składa się z dwóch pierścieni, wystarczy lekki obrót pierścienia dostrajającego, aby wygasić niepożądane refleksy.


wspaniała jakość optyczna


Filtry polaryzacyjne Marumi DHG wyposażono w zaawansowane, składające się z aż 8 warstw, powłoki przeciwodblaskowe AR Multi. Specjalna powłoka zewnętrzna broni przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie rodzaju Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach realizowanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra, a także wyczernione brzegi szkła wyśmienicie zabezpieczają przed powstaniem artefaktów, nawet gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną warstwą teflonową, która zezwala na bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, choćby gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.